Mora ile   " Raşel "  kalite battaniyeleri Türkiye' ye  ilk tanıtan firmamız, 1994 yılından  beri ev  tekstili  sektöründe  ithalatçı bir  firma olarak müşterilerine hizmet etmektedir.

20 yıldır Türkiye temsilciliğini yapmakta olduğumuz İspanya  Textils Mora  firması  ile  ev tekstili konusunda, dünya modasındaki son  trendleri  ve yenilikleri  analiz ederek  her sene  çeşitli zevklere  ve ihtiyaçlara  cevap veren  geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Battaniye üretiminde dünyanın en önde gelen markalarından olan Mora 1941 yılında kurulmuştur.

Geniş kataloğundaki ürünler ile her türlü zevk ve ihtiyaca cevap vermekte olan Mora büyük bir entegre firma olup,   çeşitli ülkelere ihracat yapmaktadır. Sektördeki 70 yıllık deneyimi ile kalite ve müşteri memnuniyetine odaklıdır.

Bu yelpaze içerisinde  tüm Mora ürünleri  (battaniyeler, dekoratif ve çok amaçlı örtüler, halılar, yatak örtüleri,  yastık ve yorganlar, nevresim takımları , çarşaflar, uyku setleri, masa örtüleri ) tescilli  markamız olan,  Mia Bella Casa  (yatak örtüleri , pike takımları,  Hindistan el işleri, dekoratif yastıklar)  yer almaktadır.

Müşteri memnuniyetinin başarımızın anahtarı olduğuna inanmakta olan firmamızın ürünleri Türkiye’ nin seçkin ve tanınmış mağazalarında
satılmaktadır. 

 
 

A